Katlanır Cam Balkon Sistemlerinde İndirim Sezonu Başladı. Detaylar İçin Tıkla

Ataşehir Sürgülü Cam Balkon Sistemleri Sürgülü Cam Balkon||Isıcamlı Sürgülü Cam Balkon|Tüm Renkler|

Alanında uzman keşif ekibimizle, balkon veya mağazalarınıza en uygun cam balkon sistemlerini seçmenizde yardımcı oluyor. Cam balkon yapılacak alanın büyüklüğü, yapısı ve kullanım amacına göre sizleri bilgilendiriyoruz. Katlanır cam balkon fiyatları için bize ulaşın.
  • Ücretsiz Keşif
  • Zamanında Teslim
  • Kaliteli Hizmet

Ataşehir Sürgülü Cam Balkon Ürünleri

Balkonunuzu yeni bir alana dönüştürmek için atasehir sürgülü cam balkon sistemlerinden, yalıtımlı veya yüksek yalıtımlı çözümler sunar.
Uygulama yapılan alanları rüzgar, yağmur ve gürültüye karşı korur.
Temperli cam paneller sayesinde sağa, sola, veya her iki tarafa ayrı ayrı toplanabilir.

Uygun Fiyatlar

DEKOFUAR tüm malzemeleri direkt fabrikasından temin eder. Tüm ustalar kendi bünyesinde çalışan personelidir.

Ödeme Kolaylığı

Her şeyden önce DEKOFUAR, size Cam Balkon Sistemlerini paket olarak sunar ve anahtar teslimdir. Bu paketler dâhilindeki ücretleri size taksitlendirme imkânı sunar.

Dekoratör Desteği

Size atadığımız uzman ekibimiz cam balkon uygulama boyunca tüm süreçte sizin yanınızda.

Ataşehir sürgülü cam balkon modelleri ve fiyatları

Tasarım ve Fikir Desteği

Uzman ekibimiz cam balkon modelini seçerken, sizlere yeni trendler hakkında fikirleri sunacaktır.

Uygulama ve Montaj

Ustalarımız, uzman ekibin gözetiminde uygulama gerçekleştirdiği için siz, ustalarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Zamanında Teslim

Cam Balkon ile ilgili size hangi tarih verilirse söylenen günde ve saatte işleriniz bitmiş şekilde eviniz teslim edilir.

Ataşehir Sürgülü Cam Balkon

Ataşehir Sürgü cam balkon sistemleri diğer sistemlerin alternatiflerinden biri olup sistem yalıtımı sürme sistemlerinden daha fazla yalıtıma sahiptir. Kayar sistem altındaki raylar vasıtasıyla ve bu raylar üstünde yer alan camların yatay hareket doğrultusunda ilerlemesiyle balkon, iç mekânlarda daralmaya sebep vermemektedir..

Ataşehir sürgülü cam balkon modelleri dar alanlarda kullanım kolaylığı sağlamasından dolayı tercih edilmektedir. Bir diğer alternatifi olan eşiksiz sürgü cam balkon sistemlerine nazaran biraz daha geniş alanlarda tercih edilmektedir. Ataşehir cam balkon sistemleri her iki sistemde de profesyonel hizmet ve ürün garantisi sunmaktadır. Eşikli sürgülü cam balkon ray sistemleri,5 raydan oluşmaktadır. Buda size geniş bir çalışma alanı oluşturur. Sürme modellerde 5 camdan 10 cama kadar çalıştırılabil

Ataşehir katlanır cam balkon sistemleri
Ataşehir cam balkon fiyatları

Sürgülü Cam Balkon Özellikleri

Eşikli sürgü cam balkon da amaç; dar balkonlarda, balkon alanını aynen korumasıdır. Balkona çıkış noktalarına engel olmaz, cam birleşim noktalarında alüminyum contalar sayesinde içeriye su, rüzgar ve toz geçirmez.Camlar isteğimize bağlı olarak dilediğimiz bir köşede üst üste toplanır. Alt kısımlarında kullanılan rulmanlar vasıtası ile kolaylıkla ve sessiz olarak çalışır.

Eşikli sürme cam balkon sistemleri geniş kasa modeli olması nedeniyle balkon para petinin tavanı karşılamadığı durumlarda kolaylıkla uygulanabilir. Kasa birleşmeleri 45 derece kesilmeyerek 90 derece kesilir. Bu özellikler Toz, su, hava almama özelliği olan sistemin tehlike sınırlarında minimize edilmiştir. Sistemde 8mm Temperli tek cam ile lamine cam uygulanabilme özelliği bulunmaktadır.

Katlanır Isıcamlı Cam Balkon.

İncele